۱۳۹۵/۱۲/۱۷
معاون استاندار:

پرداخت دیون دولت به پیمانکاران در اولویت است

معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت: همه ساله پرداخت دیون دولت به پیمانکاران در اولویت است.

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمود دلپسند در جلسه شورای گفتگوی استان اظهار داشت: امیدواریم با بهبود وضعیت اقتصادی کشور و افزایش درآمدهای دولت روند تسویه دیون دولت به پیمانکاران تسریع شود.
دلپسند افزود: در حوزه ی پروژه های عمرانی دستگاههای اجرایی استان بدهکاری های عمده ای به پیمانکاران دارند و امیدواریم با بهبود وضعیت این بدهکاری ها پرداخت شوند.
وی ادامه داد: بدهکاری پیمانکاران به ادارات مالیاتی نیز با ارائه فرصت و تقسیط بدهکاری ها مدیریت می شود.
دلپسند خبر داد: استان خراسان شمالی پیشنهادی را به سازمان امور مالیات کشور مبنی بر اینکه پرداخت مالیات پیمانکاران منوط به دریافت مبلغ از دستگاههای دولتی باشد، ارسال نموده است که تایید و اجرایی شدن آن به نفع پیمانکاران است.
وی ادامه داد: نحوه ی ارزیابی پیمانکاران و واحد های نیز در کارگروهی تخصصی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت تا شاهد هم افزایی در این حوزه باشیم.
دلپسند تصریح کرد: رویکرد و هدف تمامی عملکردها و مصوبات کارگروه های مختلف در حوزه اقتصاد کنترل تورم و خروج از رکوود اقتصادی موجود است.
وی مطرح کرد: روند حرکت استان در خصوص ارتقاء شاخص های اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری، افزایش تراز تجاری مثبت است و امیدواریم در سال های آینده شتاب بیشتری گیرد.
وی ادامه داد: اجرایی شدن طرح بخشودگی جرائم و دیرکردها از سوی بانک ها در چارچوب قانونی خاصی دنبال می شود و این فرصت خوبی برای بانک ها و مردم است.


منبع : معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدیدها : ۵۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

اخبار استانداری
              
اخبار برگزیده