گسترش هنر اسلامی از رسالتهای مهم حوزه هنریست
معاون توسعه مدیریت استاندار:
گسترش هنر اسلامی از رسالتهای مهم حوزه هنریست
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: مطالعه، تهیه و تنطیم برنامه های مناسب در راستای گسترش هنر اسلامی رسالت خطیر حوزه هنری است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، علی بیگ زاده در مراسم تکریم و معارفه رئیس حوزه هنری استان گفت: ادبیات انقلاب اسلامی به حوزه هنری سپرده شده است و همچنین تولید و نمونه آفرینی هنری و ادبی از کارهای ارزشمند بر عهده این حوزه است. 
بیگ زاده هدایت و پشتیبانی از انجمن ها و تولید و عرضه آثار هنری را از دیگر مسئولیت های حوزه هنری توصیف کرد و افزود: هنر اسلامی ثمره معرفت الهی است و از جایگاه مهم و ارزشمندی برخوردار است. 
وی گفت: هنر اسلامی در مسیر تکامل است و ذره ذره اثر هنری هنرمند اسلامی در مسیر دعوت به خدا، ارشاد و تعالی بخشیدن به مخاطبان به سوی وحدت است. 
بیگ زاده حس عبودیت را نقطه حرکت هنرمند اسلامی دانست و گفت: در قاموس هنر اسلامی حرکت در مسیر غیر تقرب الهی نمی گنجد. 
بیگ زاده در بخش پایانی سخنان خود با تاکید بر اینکه هنرمند اسلامی باید اسلام شناس باشد و هنر را درک کند، افزود: ذوق هنری و باطن پاک دو عنصر مهم در عرصه هنر اسلامی هستند.
بر اساس این گزارش در پایان این مراسم از تلاش های وحید نمازی قدردانی و اکرم صدیقی به عنوان رئیس جدید حوزه هنری خراسان شمالی معرفی شد.
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۱۸۴

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی