حضور مردم خراسان شمالی در تمامی صحنه ها ستودنی است
معاون توسعه مدیریت استاندار:
حضور مردم خراسان شمالی در تمامی صحنه ها ستودنی است
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت : حضور و اراده مردم خراسان شمالی در تمامی صحنه ها به ویژه کمک به نیازمندان و همنوعان خود ستودنی است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، علی بیگ زاده در همایش احسان و نیکوکاری استان گفت: خراسان شمالی از استان هایی با فاصله زیاد با مناطق جنگی بود اما با تقدیم 3 هزار شهید دین خود به آنان را ادا کرد که نشان دهنده نشان دهنده دینداری و ولایتمداری مردم این خطه از سرزمین اسلامی ایران است.
بیگ زاده افزود: در سال های اخیر با اعمال تحریم های ناجوانمردانه جنگ تمام اعیار اقتصادی از سوی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی آغاز شده است و در یکسال گذشته با شیوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی ناشی از آن روبرو هستیم اما مردم استان با مشارکت در طرح مواسات، همدلی و کمک مومنانه هرگز نیازمندان و همنوعان خود را تنها نگذاشتند.
وی با تاکید بر اینکه در طرح مواسات خیرین و مسئولان و مردم پای کار آمدند تا بخشی از نیازهای دانش آموزان تهیه شود، گفت: با اقدامات انجام شده در حوزه ارتباطات 85 درصد دانش آموزان استان به شبکه شاد متصل هستند.
بیگ زاده زنگ نیکوکاری را زمانی برای تقسیم شادی ها و خوبی ها توصیف کرد و گفت: در طرح "هر کارمند، حامی فرزند معنوی" در قالب پویش ملی ایران مهربان خراسان شمالی جزو 5 استان برتر شد.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۸
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۲۶۸

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی