کرونا ناتوان در برابر اراده مردم خراسان شمالی در بازسازی عتبات عالیات
معاون توسعه مدیریت استاندار:
کرونا ناتوان در برابر اراده مردم خراسان شمالی در بازسازی عتبات عالیات
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: به رغم شیوع بیماری کرونا از اسفند ماه سال گذشته در کشور و اعمال محدودیت ها و تعطیلی بازار اما این موضوع نتوانست مانعی برای کمک های مردم استان به بازسازی عتبات عالیات باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی، علی بیگ زاده در نشست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان گفت: در سال گذشته 850 میلیون تومان کمک های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات در استان جمع آوری شد که این رغم در سالجاری تا کنون 800 میلیون تومان است که تعهد استان نسبت به سرانه جمعیت عملی شده است.
بیگ زاده تعهد استان نسبت به سرانه جمعیت برای بازسازی عتبات عالیات در سال 1400 را پنج هزار تومان اعلام کرد و افزود: تعهد استان در سال آینده 4 میلیارد تومان می باشد و باید فعالیت های این ستاد با برنامه ریزی جدید بیشتر شود.
وی گفت: برای جمع آوری کمک های مردمی از کارهای موازی باید پرهیز شود و هماهنگی درونی بین ستاد بازسازی عتبات عالیات و دستگاه های جمع آوری نذورات مردمی به به وجود بیاید.
بیگزاده با بیان اینکه کمک به بازسازی عتبات عالیات ریشه در اعتقادات ما دارد، افزود: ملت ایران همیشه در این حوزه پیشگام بوده و عظمت آفریده اند.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
منبع اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان شمالی
تعداد بازدید : ۱۲۲

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی