کمیته اصلاح ساختارها یکی از فاکتورهای مهم ارزیابی برنامه ریزی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی؛
کمیته اصلاح ساختارها یکی از فاکتورهای مهم ارزیابی برنامه ریزی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت:کمیته اصلاح ساختارهای استانداری بعنوان یکی از فاکتورهای اصلی ارزیابی برنامه ریزی و مدیریت تلقی میشود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی؛محمود دلپسند در نخسین جلسه کمیته اصلاح ساختار استانداری اظهار داشت:در قالب شورای راهبری مدیریت استانداری مباحث کلی مدیریت استان،برنامه ریزی و پیگیری امور مطرح می شود که ذیل این شورا کمیته هایی تعریف شده که یکی از این کمیته ها، کمیته اصلاح ساختارهاست .
وی افزود: لازم است اعضای کمیته برخورد فعالانه و مجدانه ای با موضوع اصلاح ساختارها و فرآیندهای موجود در جهت رسیدن به ساختاری مناسب و تسهیل گر داشته باشند.
دلپسند در ارتباط با دستور کار جلسه باعنوان بررسی بهای تمام شده فعالیت های اصلی در استانداری خاطرنشان کرد: منظور از بهای تمام شده فعالیت های یعنی محاسبه قیمت تمام شده فرایند شناسایی و ردیابی هزینه های مستقیم و غیرمستقیم و تخصیص دقیق آنها به فعالیتهایی که در فرایند تولید یک محصول یا خدمت نقش دارند است که توسط صاحبان آن فرایند صورت می گیرد.
وی تصریح کرد:امیدواریم بتوانیم در قالب این کمیته و بدون نگاه مدیریتی  از تمام توان اطلاعاتی و شناختی خود در بحث آمار بودجه ای و برنامه ریزی استفاده کنیم و این مباحث را رشد و توسعه دهیم.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
منبع معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع
تعداد بازدید : ۲۵۲

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی