تشکیل بانک اطلاعاتی جامع از وضعیت فضاهای اداری استان ضروری است
معاون استاندار:
تشکیل بانک اطلاعاتی جامع از وضعیت فضاهای اداری استان ضروری است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گفت: ضروری است وضعیت فضاها و ساختمانهای اداری دستگاههای اجرایی و نهادهای دولتی به خوبی رصد شود و بانک اطلاعاتی جامع پیرامون آن تهیه گردد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود دلپسند در نشست ساماندهی فضاها و ساختمان های اداری استان اظهار داشت: بر این اساس کمیته کارشناسی فضاهای اداری استان در گام نخست بازدید میدانی از کیفیت ساختمان های دستگاه های اجرایی شهرستان فاروج را انجام و ارائه گزارش داشتند.
دلپسند افزود: این کمیته نواقص و مشکلات مربوط را به صورت مکتوب به دستگاه اجرایی مربوطه جهت رفع ایرادات ارسال می کنند و تمامی دستگاه ها مکلف به رفع آن هستند.
وی ادامه داد: ساماندهی فضاها و ساختمان های اداری از زمان تاسیس استان خراسان شمالی تا کنون با توجه به قانون ممنوعیت دولتی ها از احداث، خرید و اجاره ساختمان جدید اداری به درستی انجام نشده است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد حل این مشکلات در استان باشیم.
گفتنی است در این جلسه درخواست دستگاه های اجرایی مختلف همچون اداره کل دامپزشکی، اداره کل ثبت و اسناد، سازمان جهاد کشاورزی، فرمانداری راز و جرگلان و شرکت گاز استان مبنی بر افزایش، اجاره و احداث فضاهای اداری واقع در شهرستان های مختلف بررسی و مورد تصویب اعضاء گروه قرار گرفت.
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
منبع معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع
تعداد بازدید : ۱۹۲

. پرتال و مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
Link group not found.

استانداری خراسان شمالی در فضای مجازی